Pomiary czynników szkodliwych

Wykonujemy pomiary i badania czynników szkodliwych dla zdrowia na stanowiskach pracy zgodnie z zakresem akredytacji AB 1053.

Badanie czynników uciążliwych

Badamy czynniki uciążliwe na stanowiskach pracy.

Analiza chemiczna

Wykonujemy analizy chemiczne - w tym zawartości krzemu w stali w celu zapewnienia dobrej jakości powierzchni cynkowanej.

Obsługa laboratoryjna firm

Zajmujemy się obsługą laboratoryjną firm.


Akredytacja PRO-LAB s.c.

 

pca

ilac

Kontakt

 Zadaj pytanie:

 prolabsc@prolabsc.pl

 lub zadzwoń:

 tel./fax 52 3550529;  

 kom. 508209940

czynniki szkodliweCzynniki uciążliwe w środowisku pracy - to czynniki, których oddziaływanie na pracownika może być przyczyną złego samopoczucia lub nadmiernego zmęczenia, które nie prowadzi jednak do trwałego pogorszenia stanu zdrowia. Mogą one jednak prowadzić do dłuższej nieobecności pracownika z powodu choroby i obniżenia wydajności. Nie ustalono dla nich NDS, NDN ani czasookresów badań, są jednak ważnym elementem środowiska pracy, którego badanie lub pomiary wymagają inne akty prawne np. kodeks pracy. Wpływają znacząco na wydajność, czy jakość pracy i są znaczącym elementem oceny stanowiska pracy. Do głównych czynników o charakterze uciążliwym zaliczyć można następujące kategorie:  


- Mikroklimat umiarkowany

- Oświetlenie

- Monotonia

- Obciążenie psychiczne

- Obciążenie statyczne

- Wysiłek fizyczny  

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


 

WYPEŁNIJ ZLECENIE I ZAMÓW NASZE USŁUGI  

Nasi klienci:

276743_230833460284420_4644157_n.jpg 108912_logo.gif arkema_logo.gif kcb.gif polskicukier.jpg bonduelle.gif Leroy_Merlin.jpg logo.png Tosta2.jpg male_logo.png

Stworzone dzięki Strony internetowe Bydgoszcz.